КУРСИ ТЕМАТИЧНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ

Ми раді запропонувати Вам нову форму здобування знань, що базується на комплексному підході до подачі матеріалу, сприяє кращому  засвоєнню, є більш об’єктивною та неупередженою.

 

За даною формою Інтеграційного навчання пропонується сумісне викладання науково-педагогічних працівників провідних вищих навчальних закладів в поєднанні з досвідом імплементації знань та вмінь з боку практичних фахівців своєї справи в галузі психології.

 

У відповідності до чинних редакцій нормативних документів  на сьогодні атестація практичних психологів здійснюється згідно з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників України (наказ МОН України 06.10.2010  N 930, зареєстрований у Мін'юсті України 14 грудня 2010 р.  за N 1255/18550) із змінами і доповненнями.

 

Згідно до Положення,  умовою  чергової  атестації  психологів є обов'язкове проходження  не  рідше  одного  разу  на  рік підвищення кваліфікації  на засадах вільного вибору форм навчання, програм і навчальних закладів.

КУРСИ ТЕМАТИЧНОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ ДЛЯ ПРАКТИКУЮЧИХ ПСИХОЛОГІВ 

Дані курси можуть бути корисними для фахівців, що працюють (планують) працювати із категоріями населення, що опинились у кризових обставинах або перебувають на етапі реабілітації/відновного лікування, зокрема у закладах охорони здоров'я.

Результатом проходження даного курсу завдяки Інтеграційній формі навчання будуть не тільки адаптовані для кожного фахівця новітні форми засвоєння знань, а й можливості практичного відпрацювання отриманих навичок під час проходження курсу, що допоможе значно оптимізувати власну професійну діяльність у відповідності до сучасних вимог та стандартів надання якісної допомоги . 

Якщо Ви бажаєте підвищити якість своєї професійної освіти, надішліть, будь ласка повідомлення, та ми відповімо Вам!

Якщо Ви бажаєте підвищити якість своєї професійної освіти, надішліть, будь ласка повідомлення, та ми відповімо Вам!