Надання первинної медико-психологічної допомоги вразливим групам населення, що потребують допомоги в Україні

Проєкт реалізується за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Бородянська ТГ. 6 липня 2022 року

В рамках проєкту "Надання первинної психологічної допомоги вразливим групам населення", декілька разів на тиждень спеціалісти виїжджають до населених пунктів Київської області у складі мультидисциплінарної команди, що є прототипом спеціального загону «медичний спецназ» армії Ізраїлю, до складу якого входить лікар та психолог для забезпечення мультидисциплінарного підходу.

6 липня спеціалісти відвідали Бородянську територіальну громаду на базі гуманітарного штабу. В цей день за допомогою звернулася 41 особа. Всього було надано 25 послуг.

 

Найбільша кількість скарг була на погіршення фізичного та ментального здоров'я через пережитий стрес. Спеціалісти провели консультації, первинний скринінг у психолога, психоедукацію та надали рекомендації щодо подальшого лікування. В цей день також було проведено 3 сеанси біосугестивної терапії для 19 осіб. 

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety . Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».