Надання первинної медико-психологічної допомоги вразливим групам населення, що потребують допомоги в Україні

Проєкт реалізується за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Візит до Макарова, Фасова та Людвинівки. 3-4 липня 2022 року

В рамках проєкту "Надання первинної психологічної допомоги вразливим групам населення", декілька разів на тиждень спеціалісти виїжджають до населених пунктів Київської області у складі мультидисциплінарної команди, що є прототипом спеціального загону «медичний спецназ» армії Ізраїлю, до складу якого входить лікар та психолог для забезпечення мультидисциплінарного підходу.

3 липня лікарі та психотерапевти відвідали Макарівську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування на базі мобільного госпіталю ПДМШ. В рамках проєкту було надано 25 послуг, а саме медико-психологічний супровід та кризова психологічна допомога населенню, що постраждало внаслідок військових дій, сертифікованими спеціалістами. Усього в цей день за допомогою звернулася 31 особа.

4 липня спеціалісти зустрілися з жителями сіл Фасова та Людвинівка де надали 19 послуг. 

 

Загалом, більшість скарг на погіршення фізичного та ментального здоров'я через пережитий стрес. Спеціалісти провели консультації, первинний скринінг у психолога, психоедукацію та надали рекомендації щодо подальшого лікування. 

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety . Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».