Надання первинної медико-психологічної допомоги вразливим групам населення, що потребують допомоги в Україні

Проєкт реалізується за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення. Боярка.

31 серпня 2022 року

В рамках проєкту "Надання первинної психологічної допомоги вразливим групам населення", декілька разів на тиждень спеціалісти виїжджають до населених пунктів Київської області у складі мультидисциплінарної команди, що є прототипом спеціального загону «медичний спецназ» армії Ізраїлю, до складу якого входить лікар та психолог для забезпечення мультидисциплінарного підходу.

 

31 серпня спеціалісти відвідали Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення. Боярка. Всього за допомогою звернулися 23 особи.

 

Найбільша кількість скарг на нестабільний психоемоційний стан після пережитих подій, що відображається на соматичному стані. Спеціалісти провели первинний скринінг у психолога, психоедукацію про пережитий стрес, перенаправили тих, хто потребує лікування до лікаря мультидисциплінарної команди. Надані рекомендації. Призначене лікування. Також було проведено груповий сеанс біосугестивної терапії для 6 осіб. Після сесії майже всі учасники виявили бажання продовжувати онлайн терапію.

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».