Надання первинної медико-психологічної допомоги вразливим групам населення, що потребують допомоги в Україні

Проєкт реалізується за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Пункт первинної медико-санітарної допомоги Фастівського району. 26 липня 2022 року

В рамках проєкту "Надання первинної психологічної допомоги вразливим групам населення", декілька разів на тиждень спеціалісти виїжджають до населених пунктів Київської області у складі мультидисциплінарної команди, що є прототипом спеціального загону «медичний спецназ» армії Ізраїлю, до складу якого входить лікар та психолог для забезпечення мультидисциплінарного підходу.

 

26 липня спеціалісти відвідали Пункт первинної медико-санітарної допомоги Фастівського району. В цей день за допомогою звернулися 9 осіб, з них 5 отримали по 1 психологічній послузі, 5 по 2 і 1-3 послуги..

 

Проведений груповий сеанс біосугестивної терапії для 8 осіб (2 чоловіки на 6 жінок): основні скарги на підвищену тривожність, емоційне виснаження, дратівливість, неможливість забути пережите, що відображається на соматичному стані: зажатість у м`язах, болі у кістках. Після сеансу всі учасники групи помітили значне покращення та зниження прояву симптомів вдвічі! Проведений груповий протокол кризових втручань за методом EMDR ІG-TEP для 6 осіб (2 чоловік та 4 жінки). Проведений груповий сеанс для 3 осіб стабілізаційних практик: групове заземлення, метод "4 елементи", метод "Дерево". 

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».