Надання первинної медико-психологічної допомоги вразливим групам населення, що потребують допомоги в Україні

Проєкт реалізується за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Фастівський район Київської області. 22 липня 2022 року

В рамках проєкту "Надання первинної психологічної допомоги вразливим групам населення", декілька разів на тиждень спеціалісти виїжджають до населених пунктів Київської області у складі мультидисциплінарної команди, що є прототипом спеціального загону «медичний спецназ» армії Ізраїлю, до складу якого входить лікар та психолог для забезпечення мультидисциплінарного підходу.

 

22 липня спеціалісти відвідали вул. Київську, 22Б Фастівський район Київської області. В цей день за допомогою звернулися 15 осіб, з них 13 отримали по 1 психологічній послузі, 3 по 2 і 1-3 послуги.

 

Найбільша кількість скарг була на нестабільний психоемоційний стан після пережитих подій під час тимчасової окупації міста. Спеціалісти провели консультації, первинний скринінг у психолога, психоедукацію про пережитий стрес та надали рекомендації, як подолати ці стани самостійно. Проведений груповий сеанс біосугестивної терапії для 14 осіб та груповий протокол кризових втручань за методом EMDR ІG-TEP для 3 осіб.

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».